Komunikat Zarządu TPCh „Hospicjum im. św Łazarza”
w sprawie:  Msza św. 27 marca 2020 r. w intencji Zmarłych pod opieką Hospicjum

W czas pandemii i związanych z nią zagrożeń nie możemy zaprosić rodzin, które utraciły swych bliskich na tradycyjnie odprawianą w ostatni piątek miesiąca Mszę św. w intencji Zmarłych pod opieką Hospicjum. Ks. Kapelan Adam Trzaska sprawując Mszę św. 27 marca 2020 r. będzie polecał Bogu Państwa Bliskich, którzy przeszli do Wieczności.

Pragniemy być nadal pomocni we wszystkich troskach jakie niesie okres osierocenia. Więcej informacji w zakładce „Wsparcie osób osieroconych”

Komunikat Zarządu TPCh „Hospicjum im. św Łazarza”
w sprawie:  zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zagrożeń związanych z COVID-19 i innymi chorobami zakaźnymi

1. Odwiedziny pacjentów

ZAWIESZA SIĘ ODWIEDZINY PACJENTÓW HOSPICJUM ŚW. ŁAZARZA – DO ODWOŁANIA

2. Rejestracja chorych
w miarę możliwości wskazane jest składanie skierowań faksem

Jesteśmy świadomi, że wprowadzone przez Hospicjum obostrzenia są uciążliwe, ale wynikają z głębokiej troski
o pacjentów. Dołożymy wszelkich starań, aby osoby bliskie mogły nadal utrzymywać kontakt z chorymi i towarzyszyć w ciężkiej chorobie.